O mně

Jmenuji se Bořík Dušek a jsem vyučený elektrikář z Hradce Králové podnikající na základě živnostenského oprávnění v oboru elektroinstalace či elektromontáže. Celou svojí pracovní kariéru vykonávám práce úzce spjaté s elektroinstalacemi nejrůznější povahy a charakteru.

 

Po ukončení vzdělání v oboru elektro jsem nejprve nastoupil jako elektromontér do firmy zabývající se opravami elektromotorů, elektropohonů a elektroinstalacemi. V roce 1991 jsem na krátké období 3 let přestoupil do firmy se zaměřením na vývoj a servis praček. Roku 1994 jsem znovu změnil zaměstnání. V nové elektromontážní firmě jsem působil jako elektrikář provádějící rekonstrukce starých i montáže nových komplexních elektroinstalací v tuzemsku i zahraničí. Tyto elektroinstalace byly prováděny v nejrůznějších podmínkách pro široké spektrum zákazníků a týkaly se například bytů, rodinných domů, škol, kanceláří, benzínových stanic, obchodních domů, automobilek, cukrovarů, výrobních hal, nemocnic a dalších. Toto období pro mě bylo velkým přínosem, jelikož jsem získal mnoho cenných zkušeností pro budoucí podnikání.

 

Od roku 2007 pracuji na živnostenské oprávnění dodavatelským způsobem. Rozhodl jsem se uplatnit své nabyté zkušenosti a získat si pozitivním profesionálním přístupem a kvalitní prací vlastní spokojené zákazníky. Absolvováním školení v roce 2010 jsem získal autorizaci pro montáž topných kabelů TYCO THERMAL CONTROL používaných ve stavebnictví. Od roku 2014 jsem také certifikovaným partnerem společnosti SUP-TECHNIK, spol. s r.o. pro Královéhradecký kraj na montáž systému Chytrý rozvaděč. Jako podnikatel jsem již realizoval mnoho zakázek: rekonstrukce bytů, novostavby, rodinné domy, zázemí zimního stadionu, zázemí fotbalového stadionu, bytové domy, apartmánový dům, kancelářské a obchodní prostory, restaurace, hotely, kavárny, vinárny aj.  Věřím, že tyto zakázky byly realizované k plné spokojenosti mých zákazníků, kterých si velmi vážím. Vybrané realizace si můžete prohlédnout v záložce reference.

 

Závěrem bych dodal: mým krédem je profesionalita, rychlost prací, spolehlivost, kvalita, rozumná cena a především pozitivní přístup. Platí vždy jen to, na čem se předem společně domluvíme. Prosím neváhejte mě nezávazně kontaktovat s jakýmkoliv dotazem či poptávkou. Jistě společně nalezneme optimální řešení Vaší elektroinstalace dle všech Vašich představ, přání a požadavků.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pro sjednání osobní schůzky mě prosím neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

* povinné údaje